Олег Анатолійович Глушков

Директор

Студент ! Що від латинської означає - "той, що завзято працює , займається". Здрастуйте, дорогі наші нинішні і майбутні Студенти ! Чому почав своє звернення до Вас з визначення цього слова - це дуже просто. Весь великий колектив нашого Технікуму , який віддає вже сімдесят років всі свої знання , частину свого життя цій прекрасній касті суспільства, знає, яким чудовим людям, все це дарується . Але в двох визначеннях того , що означає "Студент", не розкрито ще дуже багато: молодість , запал, амбіції , прагнення  до пізнання світу  і багато, багато іншого .

Ми, Технікум газової і нафтової промисловості Одеської національної академії харчових технологій, хочемо запропонувати Вам допомогу в пізнанні сучасного світу, у вивченні фундаментальних наук, у набутті потрібної і затребуваної професії . Особливість робочої професії - це можливість створити продукт праці власними руками. Це те, з чого складається багатство і незалежність будь-якої держави світу. Україна має гостру потребу в професіоналах своєї справи. Ми допоможемо Вам стати такими професіоналами. Ми з Вами разом пройдемо всі роки навчання.

Оскільки технікум є складовою частиною одного з кращих вузів нашої країни, з багатющою історією, з величезною матеріально технічною базою, з чудовим професорсько -викладацьким колективом, найбільш талановиті з Вас зможуть продовжити своє навчання за спорідненими спеціальностями в Одеській національній академії харчових технологій. А це дозволить Вам вступити до магістратури , далі в аспірантуру ... і пов'язати своє життя з наукою.

Почавши вчитися у нас , Вас чекають безмежні можливості! І ласкаво просимо в Технікум газової і нафтової промисловості Одеської національної академії харчових технологій.

З повагою директор технікуму, кандидат технічних наук
Глушков Олег Анатолійович