Художня самодіяльність

Студентські роки - завжди найцікавіша та найкраща частина життя, переповнена незабутніми подіями, фантастичними пригодами та радісними нотками. Технікум газової і нафтової промисловості робить все для того, щоб чотири роки навчання були переповнені яскравими емоціями. Кожне свято  залишає за собою тільки найкращі спогади, а зробити їх незабутніми допомагає художній колектив технікуму. Кожного року в честь державних та міжнародних свят проводяться концерти за участю найкращих студентів технікуму. Початок навчального року, День учителя, День студента, Новий Рік, День Святого Валентина, 23 лютого, 8 березня, 1 квітня ніколи не проходять сумно без цікавих вистав.

Наймилозвучніші голоси наших співаків радують присутніх. Наші танцюристи виконують найскладніші па в своїх постановках та заслуговують найбільших нагород.  На всіх заходах адміністрація заохочує найкращих в навчанні, спорті та активістів технікуму.

Також , студенти технікуму беруть активну участь у конкурсах та культурних заходах в інших навчальних закладах і дуже часто перемагають.

 В технікумі склалися найкращі умови для подальшого розвитку  талановитих молодих людей: найкраща апаратура, великий актовий зал та доступ до нього. Все це допомагає юним артистам почуватися на сцені справжньою зіркою.

Художня самодіяльність робить життя студентів незабутнім та допомагає знайти своє місце в оточенні!

 

НАШІ ЗІРКИ - 

студенти, які активно беруть участь у художній самодіяльності та студентському житті, - творчі, обдаровані та талановиті!!! 

 

Конотопська Надія, 11-1а

Коничева Анастасія, 12-1к

Петренко Наталя, 12-1к

Стельмах Ольга, 13-1к

Камінський Леонід, 11-1ек

Мороз Анастасія, 11-1ек

Попова Ганна, 11-1ек

Агашков Анатолій, 11-1ек

Пономарьов Костянтин, 13-1т

Бурсакова Анастасія, 13-1а

Заброцький Євген, 11-1е

Бугор Володимир, 12-1е

Осадчий Анатолій, 12-1е

 

Шевченко Наталія, 11-1ек

Панченко Галина, 12-1ек - 

творча активна студентка, учасниця художньої самодіяльності та автор представлених в розділі "Студентське життя" фотографій!