Художня самодіяльність

Студентські роки - завжди найцікавіша та найкраща частина життя, переповнена незабутніми подіями, фантастичними пригодами та радісними нотками. Технікум газової і нафтової промисловості робить все для того, щоб чотири роки навчання були переповнені яскравими емоціями. Кожне свято  залишає за собою тільки найкращі спогади, а зробити їх незабутніми допомагає художній колектив технікуму. Кожного року в честь державних та міжнародних свят проводяться концерти за участю найкращих студентів технікуму. Початок навчального року, День учителя, День студента, Новий Рік, День Святого Валентина, 23 лютого, 8 березня, 1 квітня ніколи не проходять сумно без цікавих вистав.

Наймилозвучніші голоси наших співаків радують присутніх. Наші танцюристи виконують найскладніші па в своїх постановках та заслуговують найбільших нагород.  На всіх заходах адміністрація заохочує найкращих в навчанні, спорті та активістів технікуму.

Також , студенти технікуму беруть активну участь у конкурсах та культурних заходах в інших навчальних закладах і дуже часто перемагають.

 В технікумі склалися найкращі умови для подальшого розвитку  талановитих молодих людей: найкраща апаратура, великий актовий зал та доступ до нього. Все це допомагає юним артистам почуватися на сцені справжньою зіркою.

Художня самодіяльність робить життя студентів незабутнім та допомагає знайти своє місце в оточенні!

 

НАШІ ЗІРКИ - 

студенти, які активно беруть участь у художній самодіяльності та студентському житті, - творчі, обдаровані та талановиті!!! 

 

 

Урсул Ганна, гр. 15-1 то-го

Котруца Юлія, гр. 15-1 к

Приходько Дарина, гр. 14-1 то-го

Михайлюк Анастасія, гр. 14-1 то-го

Кот Ганна, гр. 14-1 к

Цуркан Ольга, гр. 13-1 ек

Кіпер Тетяна, гр. 14-1 то-го

Пономарьов Костянтин, гр. 13-1 т