Фестиваль пряників разом з ТГНП ОНАХТ!

2 січня 2017 року колектив технікуму газової та нафтової промисловості взяв участь у фестивалі пряників на Приморському бульварі, організованому одеською мерією, культурними та освітніми установами міста, в тому числі, Одеською національною академією харчових технологій.

Голови циклових комісій готельно-ресторанного обслуговування - Гусак-Шкловська Я. Д., комерційної діяльності - Дурбалова Н. І., прикладної екології - Сагдєєва О. А. та суспільних дисциплін - Пеньковська Н. К. підготували святковий стіл з різноманітними пряниками, частуваннями, пряниковими будиночками. Захід допомагали організовувати студенти спеціальності «Ресторанне обслуговування», члени студентської ради.

В ході пряникового фестивалю було проведено майстер-клас з розпису пряників і печива власного виготовлення. Гості фестивалю отримали величезне задоволення від виявлених творчих здібностей і, звичайно, смачного частування. День видався насиченим, веселим і цікавим!

Нарівні з гостями фестивалю організатори отримали море задоволення від святкової атмосфери. Фестиваль відвідали ректор Одеської національної академії харчових технологій - Єгоров Богдан Вікторович, директор технікуму - Глушков Олег Анатолійович, заступники директора ТГНП ОНАХТ Нікішин Володимир Павлович і Станчева Інна Анатоліївна, директор центру управління прийомом на навчання ОНАХТ Кордзая Нателла Ревазівна, які також перейнялися атмосферою свята на Приморському бульварі.

Від щирого серця хочемо привітати вас з Новим роком, побажати чудес, чарівництва, пригод, удачі, простого людського щастя і запросити на навчання в Технікум газової і нафтової промисловості ОНАХТ !!!