3 курс денне та заочне

Спеціальність 5.03050702 «Комерційна діяльність», напрямок "Економіка і підприємництво"

№п.п

ПІБ

Оцінка

Фаховий екзамен

Оцінка

диктант

1

Глушкова О. О.

10

10

2

Властьєв В. Т.

8

5

3

Сорока Н. Г.

9

6

4

Котенко А. В.

8

8

5

Супрунюк А. С.

10

9

6

Шамрай Д. І.

6

5

7

Семенова Л. О.

9

5

8

Веренчук К. Ю.

9

8

9

Суровий В. С.

7

6

10

Кравченко І. С.

9

9

11

Буга О. С.

8

8

12

Сєров П. В.

7

6

13

Гринько Є. Ю.

8

6

14

Драганова О. І.

10

10

15

Орленко М. В.

н/з

н/з

16

Дубіневич Т. М

н/з

н/з

Спеціальність 5.05030403 «Експлуатація нафтогазопроводів та нафтогазохранилищ», напрямок "Нафтогазова справа"

№п.п

ПІБ

Оцінка

Фаховий екзамен

Оцінка

диктант

1

Калиновський О. О.

6

5

2

Летій Ю. В.

7

4

3

Леонов Є. В.

6

6

4

Григоренко І. Т.

7

6

5

Колесник О. О.

7

8

6

Опруненко М. Г.

6

4

7

Ткачук М. Р.

6

7

8

Каспірович Д. А.

6

4

9

Дидиченко Є. О.

6

4

10

Пасніченко Р. А.

7

8

Спеціальність 5.05070104 «Монтаж та експлуатація електроустановок підприємств та цивільних споруд», напрямок "Електротехніка і електромеханіка"

№п.п

ПІБ

Оцінка

Фаховий екзамен

Оцінка

диктант

1

Сагаль В. В.

6

7

2

Оцет М. В.

6

4

3

Ватраль В. С.

6

7

4

Закревський О. В.

6

6

5

Черкашин О. О.

6

8

6

Кравченко М. П.

6

8

7

Гуменюк Д. О.

6

5

8

Ярема М. М.

6

7

9

Коробка Ю. О.

6

6

10

Щербаков В. О.

6

7

11

Габрівський Ю. П.

6

4

12

Решельян Є. К.

6

5

13

Косидло В. А.

6

4

14

Китаєв С. В.

6

6

15

Баумгартен О. В.

6

9

16

Карпенко В. Ю.

6

4

17

Лук`яненко Ю. В.

6

5

18

Базелюк Б. В.

6

6

19

Герцов С. О.

6

4

20

Верешко О. О.

6

8

21

Лисак Д. О.

6

6

22

Клейн Д. О.

6

5

23

Українець О. С.

н/з

н/з

Спеціальність 5.05020201 «Монтаж, обслуговування засобів та систем автоматизації технологічного виробництва», напрямок "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології"

№п.п

ПІБ

Оцінка

Фаховий екзамен

Оцінка

диктант

1

Сугай А. А.

9

8

2

Герасименко П. П.

н/з

н/з

Спеціальність 5.14010102 «Ресторанне обслуговування", напрямок "Сфера обслуговування"

№п.п

ПІБ

Оцінка

Фаховий екзамен

Оцінка

диктант

1

Коптюк А. С.

4

7

2

Шкрунін Ф. С.

5

8

3

Денисенко В. С.

4

6

4

Патратій І. С.

4

5

5

Вітвицький І. В.

4

7

Спеціальність 5.14010301 «Туристичне обслуговування", напрямок "Сфера обслуговування" та Спеціальність 5.14010101 «Готельне обслуговування", напрямок "Сфера обслуговування"

№п.п

ПІБ

Оцінка

Фаховий екзамен

Оцінка

диктант

1

Ганєв А. С.

4

6

2

Кхіралла А. М.

4

6

3

Хромчак Є. Є.

4

6

Спеціальність 5.05130103 «Переробка нафти і газу», напрям "Хімічна технологія та інженерія"

№п.п

ПІБ

Оцінка

Оцінка

диктант

1

Шаптефраць О. С.

н/з

н/з